Děláme to pro ně

Image

Za vším hledej psa 😊

V našem případě za vším stojí adopťák Krastík, který v prosinci roku 2017 rozšířil naši smečku psích kamarádů. Nezbytná zastávka při cestě do jeho nového domova se z rychlého nákupu potřebné výbavy změnila ve zmatený pohled na nepřeberné množství krmiv, z nichž polovina byla nejlepší a ten zbytek “ultra” nebo minimálně “super”. Co to ale znamená a které z nich přinese do Krastíkovy misky zdraví a spokojenost, to jsme z líbivých popisků nevyčetli. V danou chvíli tedy zvítězila značka známá z televize.

Doma nám to nedalo a pustili jsme se do studia, čtení a zjišťování.  Na internetu a v moudrých knihách jsme objevili spoustu různorodých názorů, marketingových praktik a reklamních taháků, ale ani po měsíčním pátrání jsme nebyli o mnoho moudřejší a v množství nalezených, avšak mnohdy protichůdných informacích, jsme jasnou odpověď nenašli. A tak jsme se ptali dál svých známých a kamarádů. Výsledek byl překvapující: všem na jejich psech záleží, chtějí jim dávat kvalitní a zdravou stravu, nikdo však pořádně nevěděl, co to v reálu vlastně znamená a co by tedy měla taková strava obsahovat. Při svých zaměstnáních zároveň není prostor stát se v této oblasti specialisty a vyznat se v záplavě informací. Proto většina kupuje to, co říkají jiní nebo slyší v reklamě. Pro nás to byl dostatečně silný impuls, abychom se vrhli do projektu, který nám dává smysl a který, jak doufáme, bude přinášet radost nejen nám, ale i mnoha psům a jejich majitelům. Opustili jsme úspěšně rozjeté kariéry, oslovili odborníky na psí výživu v Čechách i v zahraničí, našli výrobní podnik s nejlepší technologií a certifikovaným zdrojem surovin, sestavili tým spolehlivých „kvalitářů“ (haf) a dali se do práce.

Po roce spatřilo světlo světa Baštíto – nikoliv krmivo, ale služba podpořená vlastními granulemi a unikátním propočtem výživových potřeb, která má za cíl každému psovi nasypat do misky přesně to, co potřebuje. Tím však nekončíme - protože my svoje psí kamarády prostě žerem.