Něco ke čtení

Obrázek

Proč v krmivu nejsou určité složky?

Krmiva Baštíto obsahují kvalitní suroviny, které poskytují psům všech věkových kategorií potřebné živiny a energii. Některé složky v nich ale byly cíleně vynechány. Neobsahují hovězí ani kuřecí maso, mléčné výrobky, pšeničný lepek, sóju, kukuřici, geneticky modifikované suroviny ani chemické…

Číst celé
Obrázek

Popel – odpad nebo důležitá složka krmiva?

Každý, kdo někdy studoval složení krmiv pro psy, určitě viděl na obalu uvedený vedle jiných údajů také obsah popela. O co se jedná, přimíchávají výrobci granulí do svých produktů skutečně popel? Tohle si stále myslí spousta lidí, ale není to žádná pravda.

Číst celé
Obrázek

Brambory, sladké brambory – mýty opředené suroviny

V současné době stoupá obliba bezobilných, tzv. grain-free krmiv, která neobsahují žádné obiloviny. Můžeme diskutovat o tom, jestli to má nebo nemá pro psy nějaké výhody, nicméně grain-free granule jsou velmi populární, i když samotná skutečnost, že neobsahují obiloviny, ještě nezaručuje jejich kvalitu.

Číst celé
Obrázek

Ověřený původ surovin

Základním kamenem Bašty jsou kvalitní suroviny, a proto všechno začíná na polích a zahradách. Spolupracujeme pouze s pěstiteli a chovateli, kteří dodržují ekologické a etické principy, nepodporujeme chemické postřiky, klecový chov, ani geneticky modifikované rostliny.

Číst celé
Obrázek

Výrobní partner

Britská společnost GA Pet Food je považována za nejmodernější a nejlépe vybavený podnik na výrobu psích granulí na světě. Proto byla naše volba jasná. Jako jediná disponuje unikátní výrobní linkou, která umožňuje zpracovávat do granulí vysoký podíl čerstvých surovin [...]

Číst celé
Obrázek

Výrobní metoda

I nejkvalitnější suroviny mohou ztratit veškerý svůj přínos nešetrným zpracováním. Společnost GA Pet Food proto vyvinula unikátní výrobní proces Freshtrusion, který se nese v duchu myšlenky: “Věříme, že vaši zákazníci a jejich mazlíčci, které krmí, si zaslouží to nejlepší.”

Číst celé
Obrázek

Naše krmivo

Krmiva Baštíto se vyrábí ve Velké Británii, v jednom z nejmodernějších a nejlépe vybavených podniků na výrobu granulí pro psy na světě. Podnik disponuje moderní výrobní linkou, která umožňuje zapracovávat do granulí vysoký podíl čerstvého masa a zajišťuje šetrné zpracování všech surovin…

Číst celé
Obrázek

Děláme to pro ně

„Za vším hledej psa“ 😊 V našem případě je za vším stojí adopťák Krastík, který v prosinci roku 2017 rozšířil naši smečku psích kamarádů. Nezbytná zastávka při cestě do jeho nového domova se z rychlého nákupu potřebné výbavy změnila ve zmatený pohled na nepřeberné množství krmiv…

Číst celé
Obrázek

Hafárna - o výživě s nadhledem

Basti a Rasti Vám budou přinášet zajímavé rozhovory. Tentokrát si na paškál vzali naši paní doktorku - MVDr. Evu Štercovou, Ph.D., která v Baštítu zastává roli nutriční specialistky.

Číst celé
Obrázek

Naši spolupracovníci aneb na krmivo jsme psi

Podstata námi nabízené služby se dá shrnout slavnou větou Oscara Wilda: “Mám velmi jednoduchý vkus. Spokojím se vždy s tím nejlepším.” Proto jsme v každé oblasti našich spolupracujících partnerů hledali špičky ve svých oborech.

Číst celé