CITLIVÉ ZAŽÍVÁNÍ

CITLIVÉ ZAŽÍVÁNÍ

Čím dál tím častěji se setkáváme s tématem citlivého zažívání. Strašák, který umí potrápit nejenom pejska, ale také jeho páníčka. Opakující se průjmy, nadměrné nadýmání nebo občasné zvracení. K tomu doprovodné bolení břicha a máme tu nešťastného hafana. 😌

 

Na druhé straně páníček, který se snaží v nepřeberném množství různých krmiv najít to správné, zoufale pobíhá po krámech, hledá rady na internetu, ale výsledek se né a né dostavit. Bohužel to někdy končí rezignací, což váš hafan určitě neocení 😥

 

Nalezení řešení pro citlivé zažívání nebývá jednoduché. V prvé řadě je potřeba se vždy poradit s veterinářem, abychom vyloučili zdravotní důvod výše uvedených projevů. Pokud je zdravotně vše v pořádku, čeká nás často detektivní práce. 🧐 Příčin citlivého zažívání může být totiž celá řada. Někdy je to přímá alergická reakce na určitou složku krmiva, častěji se však potkáváme s efektem negativní reakce na soubor potenciálních aspektů, které je potřeba vypátrat.

 

Neslibujeme vám zázraky, ani neumíme pomoci v rámci našich aktuálních možností všem hafíkům. Dáváme vám ale packu na to, že se o to u každého pejska pokusíme. Na co se u nás můžete těšit?

 

-   Analýzu dosavadního vámi používaného krmiva i pamlsků

-   Případná analýza a zohlednění veterinárních vyšetření, které máte k dispozici

-   Identifikace možné příčiny potíží

-   Navržení nového složení krmiva

-   Úpravu velikosti balení tak, aby vám v případě negativní reakce nezbývaly doma nepotřebné zásoby

-   Neustálá komunikace, jak se vše vyvíjí

-   Dle potřeby další úpravy krmiva

 

Někdy se podaří najít řešení na první dobrou. Jindy je to běh na několik týdnů až měsíců, kdy ladíme nejmenší nuance nutričního a surovinového nastavení krmiva. Ale vyplatí se to! My to rozhodně nevzdáváme, což vám potvrdí celá řada našich zákazníků, kteří u nás pro své hafíky nalezli plné misky, spokojená bříška a pevná 💩.

Rádi pomůžeme i vám. Zadejte nám údaje vašeho hafíka a my se vám brzy ozveme. ⬇

Packu na to. 🐾