Výživa pod kontrolou

Výživa pod kontrolou

S námi můžete mít výživu svého psa pod kontrolou po celý jeho život, aniž byste se museli prokousávat nepřeberným množství více či méně spolehlivých informací a diskusí na téma „výživa psa“.

Věděli jste, že jakostní kategorie krmiva (prémiové, super prémiové dokonce už i ultra prémiové 😁) nejsou spolehlivým kritériem při výběru kvalitní stravy? Minimální kvalita jednotlivých kategorií totiž bohužel není nikde definována. Jedná se o marketingové či obchodní označení výrobce. I nekvalitní krmivo je tedy možné označit za super prémiové a přizpůsobit tomu cenu. Přitom je to právě zařazení granulí, které je pro spoustu páníčků určujícím faktorem pro výběr krmiva jejich miláčků.

A věděli jste, že nesprávně nutričně nastavené a nevyvážené krmivo může přispívat ke vzniku celé řady onemocnění, která mohou zkrátit nebo znepříjemnit život vašeho čtyřnohého parťáka? Jsou jimi například problémy s pohybovým aparátem především v růstové fázi, obezita, poškození vnitřních orgánů (dle nejnovějších výzkumů včetně srdce) a řada dalších. 

Jsem přesvědčena o tom, že každému z vás záleží na zdraví a spokojenosti vašeho chlupáče 🐶

Troufám si ale říct, že tohle je problém většiny z vás: jste zahlceni tolika informacemi, reklamami, marketingovými fígly, diskusemi, zažitými mýty a názory neodborné veřejnosti, že nejste schopni vyhodnotit, co je pro vašeho psa dobré a co nikoliv. Zároveň nemáte čas věnovat se studiu „výživy psů“ – máte svoje životy, rodiny, zaměstnání a koníčky. My tomu rozumíme - odborníkem na výživu psů se člověk nestává přes noc. Tato odbornost vyžaduje roky studia a následně celoživotní sbírání zkušeností a sledování nejnovějších celosvětových poznatků ideálně v kombinaci s aktivní veterinární praxí.

Suma sumárum, nemůžete si být jisti, jestli dáváte svému chlupáčovi do misky to, co aktuálně potřebuje, podporujete jeho zdraví a dáváte základ co nejdelšímu spokojenému životu, za který vás bude milovat ❤

To je důvod, proč jsme tu my. Nikoliv další prodejci granulí, ale vaši parťáci pro celoživotní hlídání výživy vašich čtyřnohých parťáků:

 

Pro nás nejste neznámý zákazník, který si koupí pytel granulí z regálu nebo eshopu. Každého našeho zákazníka známe jménem, víme o jeho zdravotních obtížích a predispozicích, máme detailní informace o jeho aktuální životní situaci, jsme v pravidelném kontaktu s páníčky. 

 

Hlídáme změny nutričních potřeb vašeho čtyřnohého parťáka a připravujeme mu krmivo na míru, aniž byste se museli o cokoliv starat nebo přecházet na jinou značku granulí.

 

V případě nemoci poskytujeme konzultaci našeho týmu veterinářů a výživářů včetně doporučení na další postup. Když je třeba, spojujeme se napřímo s veterinářem vašeho hafana a společně jeho situaci konzultujeme, abychom mu připravili co nejlepší stravu podporující jeho zdravotní stav.

 

S námi v tom nikdy nejste sami – jsme jedna smečka. Provedeme vás těžkými situacemi, budeme motivovat, nasdílíme s vámi naše zkušenosti nejen z oblasti výživy psů a veterinární péče, ale taky výcviku nebo běžného života se psem. Podělíme se s vámi o informace ze zákulisí výroby našich granulí a pokud nebudeme schopni vašemu parťákovi připravit krmivo, za které bychom dali packu do ohně, poradíme vám, kde ho hledat.

 

A kdo že to vlastně jsem já? 😁 Především panička dvou chlupáčů, která se při výběru granulí ztrácela v množství „zaručených“ informací o tom, „co je dobré a co potřebné“ stejně jako vy.  Až jsem si jednoho dne řekla, že chci svoje parťáky krmit jinak – vědomě a smysluplně. Oslovila jsem špičky v oboru výživy psů a veterinární péče (hlavní záštitu celého projektu drží MVDr. Eva Štercová, Ph.D.) a špičkového výrobce granulí disponujícího nejmodernější technologií extruze (výroba při 90°C s až 100% vstupem čerstvých surovin). A Baštíto bylo na světě 😊 Taky bysme se mohli potkat na toulkách po horách a v lesích. Občas dokonce i trochu popoběhneme 😁🐾👣

 

U nás nekoupíte jen pytel granulí. U nás:

Dostanete každý měsíc připravené krmivo vyladěné na míru aktuálním nutričním potřebám vašeho hafana včetně doporučené denní dávky

 

Získáte celoživotní výživové poradenství – automaticky hlídáme a přenastavujeme nutriční složení krmiva při jakékoliv změně v životě vašeho hafana, aniž byste se museli o cokoliv starat. Poskytneme vám postupy a rady, v případě nemoci komplexní konzultaci.

 

Můžete využít zkušeností našeho týmu odborníků nejen z oblasti výživy psů, ale taky výcviku, veterinární péče, sportovních aktivit a dalších oblastí. Máme kolem sebe fantastický tým lidí 🙏

 

Stanete se součástí naší smečky, kde si vycházíme vstříc. Věnujeme se nejenom potřebám čtyřnožců, nasloucháme i přáním dvounožců. Stačí nám napsat – věříme, že kde je vůle, je i cesta.

 

Chcete se mrknout, jak by u nás krmivo pro vašeho hafíka vypadalo? Stačí vyplnit náš formulář s několika otázkami, které jsou zásadní pro správné nastavení granulek. Ale nebojte, nezabere vám víc jak 5 minut času. Formulářem se k ničemu nezavazujete, ani z vás nebudeme mámit email, telefon nebo jiné údaje. 😁 Na jeho konci se dozvíte složení Bašty, doporučenou denní dávku a cenu granulek. Dokončení objednávky pak už bude na vás.

Tak to zkuste a spočítejte si u nás Baštu ↓ (modré tlačítko "Spočítejte si Baštu" níže)

Packu na to, 🐾

Janča & Krastík & Barča

 

PS: Jooo...a pokud by vás cokoliv zajímalo, tak mi štěkněte 📩 (info@bastito.cz nebo prostřednictvím našeho FB messengeru)