Proč nás psi
žerou

#1

Ověřený původ

Základem krmení BAŠTÍTO jsou kvalitní suroviny. Vše tedy začíná na polích, loukách a zahradách. Spolupracujeme pouze s pěstiteli a chovateli, kteří dodržují ekologické a etické principy. Také nepodporujeme chemické postřiky, klecový chov, ani geneticky modifikované suroviny.

Číst celé
#2

Výrobní partner

Partnera pro výrobu jsme hledali dlouho a pečlivě. Společnost GA Pet Food je považována za nejmodernější a nejlépe vybavený podnik na výrobu psích granulí na světě. Proto byla naše volba jasná. Jako jediná disponuje unikátní výrobní linkou, která umožňuje zpracovávat do granulí vysoký podíl čerstvých surovin a zajišťuje šetrné zpracování všech složek při teplotě 90 °C místo běžných 300 °C a více.

Číst celé
#3

Výrobní metoda

I nejkvalitnější suroviny mohou ztratit veškerý svůj přínos nešetrným zpracováním. Společnost GA Pet Food proto vyvinula unikátní výrobní proces Freshtrusion, který se nese v duchu myšlenky: “Věříme, že vaši zákazníci a jejich mazlíčci, které krmí, si zaslouží to nejlepší.”

Číst celé
#4

Naše krmivo

Krmivo Baštíto se vyrábí ve Velké Británii, v jednom z nejmodernějších a nejlépe vybavených podniků na výrobu granulí pro psy na světě. Podnik disponuje moderní výrobní linkou, která umožňuje zapracovávat do granulí vysoký podíl čerstvého masa a zajišťuje šetrné tepelné zpracování všech surovin. Díky tomu jsou veškeré živočišné i rostlinné složky v krmivech vysoce stravitelné a mají zachovány všechny přírodní vitamíny a minerální látky. Rostlinné škroby jsou přitom dostatečně provařené, což umožní psům dobře je strávit a využít jako zdroj energie. Vysoký podíl čerstvých ingrediencí zlepšuje také chutnost krmiva.

Číst celé